120 מיליון דולר מחפשים בעלים!

השווי הכלכלי של מתיו פרי מוערך ב 120 מיליון דולר וזה בלי להזכיר שהיורשים שלו זכאים לתמלוגים של 20 מיליון דולר בשנה רק מהסדרה “חברים”!

מי ירש את כל המיליונים של צ’נדלר בינג מחברים?

היום הסרטון עוסק – מתיו פרי ירושה.

מתיו פרי ירושה

120 מיליון דולר מחפשים בעלים!

מי ירש את כל המיליונים של צ’נדלר בינג מחברים?

אז התשובה היא מאוד פשוטה- זה תלוי בחוק דיני הירושה באותה המדינה בה הוא חי

השווי הכלכלי של מתיו פרי מוערך ב 120 מיליון דולר וזה בלי להזכיר שהיורשים שלו זכאים לתמלוגים של 20 מיליון דולר בשנה רק מהסדרה “חברים”!

מתיו פרי לא השאיר צוואה. אין לו בת זוג או ילדים.

חשוב להבין, כשאתם לא משאירים צוואה, העיזבון שלכם יתחלק על פי דיני הירושה של המדינה בה אתם גרים. אם מתיו פרי היה גר בישראל, הרכוש שלו היה מתחלק על פי דיני הירושה בישראל. שעל פי הם- כל הרכוש שלו היה מועבר להוריו, שעדיין בחיים.

אגב, אתם לא צריכים להכיר את כל דיני הירושה הישראלים, פשוט חפשו את אפליקציית מחשבון הירושה של ארז קרט בחינם ותגלו מה יקרה לרכוש שלכם אם לא תשאירו צוואה.

ניתן להיעזר במחשבון ירושה שפיתח עו”ד ארז קרט.
לחצו כאן לקבלתו.

מחשבון ירושה הינו מחשבון ללא עלות (חינם) שמטרתו לספק מידע ראשוני כיצד יתחלק העיזבון בין היורשים השונים על פי חוק הירושה. כלומר בהיעדר צוואה מתחלקת הירושה של המנוח/ה ז”ל בין היורשים כפי שהם מוגדרים בחוק הירושה, תשכ״ה–1965 של מדינת ישראל. כלומר בעזרתו ניתן לדעת איך מתחלקת ירושה ללא צוואה.

מחשבון ירושה
מחשבון ירושה
רוצים לשמוע עוד עקבו אחרי

חדש ומומלץ - קביעת פגישת ייעוץ אישית מקוונת עם עו"ד ארז קרט

עו”ד ונוטריון ארז קרט מתמחה באופן ייחודי ובהיקף פעילות נרחב בנושאי ירושה, צוואות, עיזבון, הגנה על צוואה והתנגדות לצוואות ושימש כסגן יו”ר ועדת צוואות, ירושה ועזבונות של לשכת עורכי הדין. עו”ד ארז קרט הוא מייסד צוואה חסינה. מקיים מרכז סיוע לנפגעי צוואות, והמפתח של מחשבון הירושה שמאפשר חישוב חלקו של כל יורש במקרה שאין צוואה.

ליווי אישי 

עו”ד ארז קרט חרט על דגלו את נושא הליווי אישי, תוך דגש על יחס אישי וסיוע אנושי מותאם לכל לקוח ולקוח. 
עו”ד ארז קרט נוקט בגישה אקטיבית לקידום האינטרסים והצרכים של לקוחותיו לפני ותוך כדי הליך המשפטי. ניסיוני העשיר של עו”ד ארז קרט הן בתחום המשפטי והן בתחום העסקי הופכים אותו ליועץ מבוקש.
מומלץ לקבוע עוד היום קביעת פגישת ייעוץ עם עורך דין ארז קרט.

כעת יש באפשרותכם לקבוע גם פגישת ייעוץ אישית מקוונת עם עו”ד ארז קרט.

עו"ד ארז קרט
קראו מה הלקוחות כותבים על עו"ד קרט

מצב לא מקוון

דילוג לתוכן