קביעת פגישת ייעוץ עם עורך דין ארז קרט

עו”ד ונוטריון ארז קרט מתמחה באופן ייחודי ובהיקף פעילות נרחב בנושאי ירושה, צוואות, עיזבון, הגנה על צוואה והתנגדות לצוואות ומשמש סגן יו”ר ועדת צוואות, ירושה ועזבונות של לשכת עורכי הדין. עו”ד ארז קרט הוא מייסד צוואה חסינה™ וכספת סייבר™.

כעת יש באפשרותכם לקבוע פגישת ייעוץ אישית מקוונת עם עו”ד ארז קרט.

השקעה שלכם בעלות פגישת ייעוץ מקוונת הינה בסך של 1,000 ₪ בלבד.

פגישת ייעוץ מקוונת מתבצעת עם עו”ד ארז קרט באופן אישי, אחד על אחד, ונמשכת כשעה וחצי.

הפגישה המקוונת מתבצעת באמצעות אחת אופציות הבאות ועל פי בחירתכם ונוחיותכם:

  1. ZOOM
  2. Google Meet
  3. טלפון

מועד פגישת הייעוץ נקבע על ידכם בזמן ובשעה המתאימה לכם באמצעות יומן ממוחשב.

יתרונות פגישת ייעוץ מקוונת הינם רבים:

נוחות – שיחת ייעוץ מקוונת יכולה להתבצע מכל מקום בעולם.
יעוץ אישי מקוון מתאים במיוחד לאנשים עסוקים מאוד שאין להם פנאי לנסיעה ורוצים לשלב את פגישת הייעוץ שלהם בתוך הלו”ז העמוס שלהם ובנוחות של המשרד האישי שלהם.

פתיחות – יותר קל לנו להיות חשופים וגלויים לחלוטין כאשר אנחנו “מוסתרים” מעט. היתרון של הטלפון, כמו גם של האינטרנט ושל הכתיבה, הוא שהם מאפשרים לנו להסיר את המסכות שלנו ביתר קלות.

זמינות גדולה יותר – ניתן לקיים פגישת ייעוץ גם ביום וגם בלילה, לפעמים אפילו “מעכשיו לעכשיו” – ואין צורך לחכות לפנות ביומן את השעה שתתאים לשני הצדדים כדי להיפגש.

פתרון מיידי – לפעמים יש צורך בעצה או תשובה מיידית. במקרה הזה שיחת ייעוץ היא אפשרות מושלמת; היא מאפשרת לכם להרים טלפון ליועץ ולקבל פתרון מיידי, כאן ועכשיו – עזרה ראשונה שתשחרר אתכם, תשפוך לכם אור על הדברים ותאפשר לכם להמשיך בחיי היום יום שלכם, כאשר אתם כבר מצוידים בתחילתו של פתרון, של מענה או של תשובה לעניין המציק שאינו מרפה מכם.

זול יותר – היתרון ה”טכני” הוא שייעוץ בטלפון, בפועל זול יותר בעיקר מפני שהוא הרבה יותר נגיש ומבטל כל צורך בנסיעה והזמן שהיא לוקחת + אנחנו נותנים הנחה בשווי מע”מ (17%).

קביעת פגישת ייעוץ עם עורך דין ארז קרט

עו”ד ונוטריון ארז קרט הינו הבעלים של משרד הבוטיק אשר רכש מוניטין וניסיון ולזכותו נזקפות הצלחות רבות בתחום דיני המשפחה והירושה.
עו”ד קרט מלווה את לקוחותיו בעת התמודדותם עם הליכים מורכבים מבחינה משפטית וקשים מבחינה רגשית, בסכסוכים, בהליכים משפטיים ובמשאים ומתנים. לעו”ד קרט ניסיון רב בניהול הליכי ליטיגציה מורכבים הן בבית-המשפט לענייני משפחה והן בבית-הדין הרבני, לצד הופעתו המרשימה והבטוחה בפני מגוון הרכבי שופטים, סייעו לרבים מלקוחותיו לצאת מהמערכה המשפטית כשידם על העליונה.
עו”ד ארז קרט מתמחה באופן ייחודי ובהיקף פעילות נרחב בנושאי ירושה, צוואות, עיזבון והתנגדות לצוואות ומשמש סגן יו”ר ועדת צוואות, ירושה ועזבונות של לשכת עורכי הדין.

ליווי אישי 

עו”ד ארז קרט חרט על דגלו את נושא הליווי אישי, תוך דגש על יחס אישי וסיוע אנושי מותאם לכל לקוח ולקוח. 
עו”ד קרט נוקט בגישה אקטיבית לקידום האינטרסים והצרכים של לקוחותיו לפני ותוך כדי הליך המשפטי. ניסיוני העשיר של עו”ד קרט הן בתחום המשפטי והן בתחום העסקי הופכים אותו ליועץ מבוקש.
מומלץ לקבוע עוד היום קביעת פגישת ייעוץ עם עורך דין ארז קרט.

פגישת ייעוץ אישית מקוונת עם עו"ד ארז קרט.

קביעת פגישת ייעוץ עם עורך דין ארז קרט מאפשרת לכם להנות מכל היתרונות של משרד בוטיק ממוקד בתחום דיני משפחה והירושה.

עו”ד קרט הקים משרד בוטיק ממוקד בתחום דיני משפחה והירושה, מתוך ראיה אסטרטגית המאפשרת התמקצעות בתחום נישתי אחד ובכך לתת שירות משפטי מן המעלה הראשונה.
כיום משרדו הינו אחד המשרדים הבולטים והמובילים בתחום דיני המשפחה והירושה, המשלב ניסיון רב בתחום המעמד האישי, לרבות בתיקים רחבי היקף בעלי אוריינטציה עסקית ומסחרית, יחד עם חשיבה יצירתי מחוץ לקופסא, המהווה סימן היכר של עו”ד קרט. בין היתר פיתח עו”ד קרט את מחשבון הירושה שמאפשר חישוב חלקו של כל יורש במקרה שאין צוואה וכן מערכת צוואה חסינה™ שמאפשרת לכם ליצור את הצוואה שלכם אונליין בסיוע ידידותי, צעד אחר צעד, של טכנולוגיית בינה מלאכותית מתקדמת. במקביל השיק עו”ד קרט  את כספת סייבר™ שהיא כספת וירטואלית שתיפתח רק בבוא היום.

קביעת פגישת ייעוץ עם עורך דין ארז קרט תעמיד לרשותכם את יכולתיו של עו”ד קרט מאפשרים למשרד התמודדות עם תיקים מורכבים ופתרון בעיות קשות שחשיבה רגילה או דרך התנהלות משפטית רגילה של עורכי דין אינה מצליחה להתמודד איתן.

המשרד הינו בעל ניסיון רב בתחום המעמד האישי, לרבות בתיקים רחבי היקף בעלי אוריינטציה עסקית מסחרית, וייצוג של לקוחות בעלי נכסים ברחבי העולם.
מומלץ לקבוע עוד היום קביעת פגישת ייעוץ עם עורך דין ארז קרט. 

מצב לא מקוון

הצ'קליסט לעריכת צוואה שמונעת סכסוכים במשפחה

בהנחיית עו"ד ארז קרט

מומחה לדיני ירושה וצוואות

דילוג לתוכן