אודות צוואה חסינה™

צוואה חסינה™ היא צוואה משפטית תקפה שמוודאת שרצונכם ימומש ככתבו וכלשונו.

צוואה נשמעת כמו דבר פשוט, אבל במציאות כל אי-בהירות, פגם בניסוח או אי התאמה לפסיקה העדכנית עלולות להוביל לסכסוכים מרים במשפחה ואף לסיכול הצוואה בבית משפט.

צוואה חסינה™ מונעת את כל אלה מראש, בדיוק כפי שהתכוונת.

צוואה חסינה™ היא מערכת שמאפשרת לכם ליצור את הצוואה שלכם אונליין בסיוע ידידותי, צעד אחר צעד, באמצעות טכנולוגיית בינה מלאכותית.

צוואה חסינה™ מאפשרת לכל אחד לנסח בקלות את ההוראות שהוא רוצה לכלול בצוואה בשפה משפטית.
לאחר הניסוח במערכת, מתקיימת שיחה בין בעל הצוואה לבין עו”ד המתמחה בדיני הירושה הישראלי שמבין את רצונו וצרכיו ובודק את טיוטת הצוואה שיצרה מערכת הבינה המלאכותית כדי לוודא שהכל תקין ומדויק. אם עולה צורך, עורך הדין מעדכן את הנוסח. 

כיצד להתחיל לערוך את צוואתי באמצעות צוואה חסינה™
מנגנונים חכמים ויצירתיים למניעת סכסוכים בין יורשים ובמשפחה בכלל

בתהליך הזה מוטמעים בצוואה מנגנונים חכמים ויצירתיים למניעת סכסוכים בין יורשים ובמשפחה בכלל. הצוואה ברורה ומתאימה לפסיקה העדכנית של בתי המשפט על מנת שלא תבוטל חלילה ולא יסולף רצון המצווה.
חשוב לזכור כי צוואה נשמעת כמו דבר פשוט, אבל במציאות כל אי-בהירות, פגם בניסוח או אי התאמה לפסיקה העדכנית עלולות להוביל למריבות במשפחה ואפילו לביטול הצוואה בבית משפט.

רבים חושבים שעריכת צוואה היא תהליך מורכב ויקר. מערכת צוואה חסינה™ בצירוף עם כספת סייבר™ עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כדי להנגיש לקהל רחב את האפשרות ליצור צוואה תקפה ואמינה בעלות סבירה.

עריכת צוואה (תכנון עיזבון) נחשב באופן מסורתי למורכב, מפחיד ויקר.
עו”ד ונוטריון ארז קרט כאחד המובילים של תחום הליגלטק בארץ, לקח על עצמו לבנות מערכת טכנולוגית מתקדמת מבוסס על ידי הרב והניסיון שצבר בתחומי דיני הירושה כדאי שכל אחד יכול להשתמש בה כדי ליצור את המסמכים החשובים האלה.

אודות צוואה חסינה™ – עו”ד קרט “מכיוון שתחום הליגלטק (יישום טכנולוגיה בעולם המשפט ובעבודת עורכי הדין) יקר ללבי, לקחתי על עצמי לבנות מערכת טכנולוגית מתקדמת, משולבת בבקרה של עורך הדין המתמחה בדיני ירושה, ונקראת צוואה חסינה™. המערכת מבוססת על הניסיון הרב שצברתי בתחום דיני הירושה כדי שכל אחד יכול להשתמש בה כדי ליצור צוואה בלווי עו”ד שמתמחה בדיני ירושה.”

קביעת פגישת ייעוץ עם עורך דין ארז קרט

צוואה חסינה™ מונעת סכסוכים ומוודאת שצוואתכם תמומש על פי רצונכם בלבד.

צוואה חסינה™ הופכת עריכת צוואה לפשוטה, מהירה וקלה לעדכון.

אודות צוואה חסינה™ – איך זה עובד?

בשלב ראשון –

צוואה חסינה™ היא מערכת שמאפשרת לכם ליצור את הצוואה שלכם אונליין בסיוע ידידותי, צעד אחר צעד, באמצעות טכנולוגיית בינה מלאכותית. המערכת מאפשרת לכל אחד לנסח בקלות את ההוראות, שהוא רוצה לכלול בצוואה בשפה משפטית. צוואה חסינה, מתוכננת ומנוסחת באופן קפדני למנוע כל מצב של אי הבנה, הבנה מוטעית או אפשרות לתקיפה של הצוואה בבית משפט. לאחר שלב זה המצווה מקבל לידיו את טיוטת הצוואה באמצעות הדואר אלקטרוני.
המצווה יכול להוסיף, לתקן, לשנות ולעדכן את צוואתו עד לפגישה הוירטואלית עם עו”ד מומחה לדיני ירושה.

בשלב שני –

לאחר הניסוח במערכת, מתקיימת שיחה בין המצווה לבין עו”ד שמתמחה בדיני הירושה בישראל, עו”ד המבין את רצונו וצרכיו של המצווה ובודק את טיוטת הצוואה, שיצרה מערכת הבינה המלאכותית וזאת על מנת לוודא שהכל תקין ומדויק.

בתהליך הזה מוטמעים בצוואה מנגנונים חכמים ויצירתיים למניעת סכסוכים בין יורשים ובמשפחה בכלל.
התוצאה המתקבלת – אודות צוואה חסינה™- צוואה ברורה ומדויקת ובכך נמנע סילוף רצון המצווה, ככתוב רצונו של אדם כבודו.

ניתן לקבל מידע נוסף גם בדף השאלות והתשובות הנפוצות שלנו.

אודות צוואה חסינה™ – כספת סייבר™ חלק אינטגרלי מצוואה חסינה™

מערכת צוואה חסינה™ מאפשרת בקלות את שילוב כספת סייבר™ בתוך הצוואה כחלק אינטגרלי מהמערכת.
כאמור כספת סייבר™ היא פלטפורמה מקוונת, מאובטחת ,אשר מאפשרת לבעלים שלה, לאחסן בתוכה בצורה מסודרת ובטוחה את כל המידע החשוב להם, לרבות פירוט כלל הנכסים שבבעלותם, הן המוחשיים והן הדיגיטליים. כספת סייבר™ ניתנת לעדכון על ידי הבעלים שלה בכל רגע נתון באופן מקוון וללא תלות בגורם חיצוני כלשהו. תוכנה ייחשף רק בבוא היום – קרי ליורשים על פי צוואה רק לאחר אחרית שנותיהם ו/או למיופי כוח על פי ייפוי כוח מתמשך רק לאחר שבעלי הכספת איבדו את כשירותם.

לסיכום - אודות צוואה חסינה™

קבלו חינם את הצ'קליסט לעריכת צוואה שמונעת סכסוכים במשפחה

חדש ומומלץ - קביעת פגישת ייעוץ אישית מקוונת עם עו"ד ארז קרט

עו”ד ונוטריון ארז קרט מתמחה באופן ייחודי ובהיקף פעילות נרחב בנושאי ירושה, צוואות, עיזבון, הגנה על צוואה והתנגדות לצוואות ומשמש סגן יו”ר ועדת צוואות, ירושה ועזבונות של לשכת עורכי הדין.

כעת יש באפשרותכם לקבוע פגישת ייעוץ אישית מקוונת עם עו”ד ארז קרט.

מצב לא מקוון

הצ'קליסט לעריכת צוואה שמונעת סכסוכים במשפחה

בהנחיית עו"ד ארז קרט

מומחה לדיני ירושה וצוואות

דילוג לתוכן